top-wave.svg
Agnieszka Kaczorowska-Pela
bg-image-1.png

Agnieszka Kaczorowska-Pela

Mistrzyni tańca, choreografka, prezenterka i aktorka. Zwyciężczyni trzeciej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” emitowanego przez Polsat w 2015 r. Agnieszka reprezentuje najwyższą, międzynarodową klasę taneczną w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Swoją przygodę z tańcem towarzyskim rozpoczęła już w 6 roku życia. Jej mottem życiowym jest podążanie za marzeniami, zgodnie z ideą mówiącą o tym, że granice nie istnieją. Obecnie troskliwa mama maleńkiej Emilki, z którą nagrywa filmiki dla rodziców, pokazujące jak można tańczyć z niemowlakiem.

Sebastian Kowalczyk
bg-image-2.png

Sebastian Kowalczyk

Tancerz i choreograf, specjalizujący się w hip-hopie i street dance. Jeden z najpopularniejszych tiktokerów, słynący z tanecznych oraz komediowych mini produkcji filmowych. Swoją karierę traktuje bardzo poważnie, uczestniczył m.in. w międzynarodowym zlocie tiktokerów w Seulu. Jest również założycielem grupy twórców zrzeszających znanych polskich twórców tiktokowych. Sebastian występował jako aktor w produkcji TVN „Szkoła” oraz był uczestnikiem programu „Mam Talent”. Obecnie mieszka w Warszawie, gdzie stale doskonali swój warsztat i prowadzi warsztaty taneczne.

Klaudia Antos
bg-image-2.png

Klaudia Antos

Choreografka i tancerka, specjalizująca się w stylach: hip-hop, new age oraz jazz. Charyzmatyczna uczestniczka 9. edycji „You Can Dance - Po prostu tańcz!”, której program otworzył drzwi do międzynarodowej kariery. Uczestniczka formacji tanecznej Agustina Egurroli, studentka prestiżowych warsztatów w Los Angeles, gdzie obecnie mieszka. Klaudia może się pochwalić m.in. występem u boku Jennifer Lopez, Kate Ryan, Eweliny Lisowskiej, Maryli Rodowicz czy Rafała Brzozowskiego. Tańczy od 9 roku życia.

Michał Majkel Kalcowski
bg-image-2.png

Michał Majkel Kalcowski

Charyzmatyczny tancerz, sportowiec, choreograf, instruktor tańca, wielokrotny zdobywca tytułu Mistrza Świata i Europy w tańcu disco i hip-hop. Finalista 9. edycji programu ,,You Can Dance - Po prostu tańcz!”. Uczestnik wielu międzynarodowych projektów tanecznych, współtwórca największej tanecznej trasy w Polsce „ Open Dance Workshop Tour”. Tańczy od 4 roku życia, na scenie zadebiutował w wieku 8 lat podczas Mistrzostw Świata i Europy w Bremerhaven gdzie zajął 3. miejsce w swojej kategorii. Trenował również taniec towarzyski. „Samo się nie zrobi” – to jego motto. Michał doskonale wie, że tylko ciężką i uczciwą pracą można osiągnąć szczyty. Aktualnie zaangażowany jest w projekty, które już wkrótce ujrzą światło dzienne!

Daniel Wierzchowski
bg-image-2.png

Daniel Wierzchowski

Tancerz i choreograf, profesjonalista w stylu shuffle, do którego zapłonął pasją, uczestnicząc w festiwalach muzyki elektronicznej. Wraz z grupą młodych, utalentowanych tancerzy wziął udział w reklamie lodów Koral z 2020 r. Daniel obecnie mieszka w Krakowie, gdzie stale doskonali swoje umiejętności taneczne oraz gdzie realizuje się jako instruktor shuffle w szkole tańca. Ponieważ jest również trenerem personalnym, jego doświadczenie i umiejętności pozwalają mu na bardziej świadome podejście zarówno do ciała, jak i do swoich uczniów.

bottom-wave.svg